Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 

ZAJÍMAVOSTI

Tady se seznámíte se zajímavými materiály (např. různá vydání LP, CD, DVD, videí.... prostě raritek), které se nám podařily dát dohromady.

(1.37MB)
Kosťa a Zappa kdesi v Itálii...
(1.04MB)
Kdo by tušil, že ponožky u nás dělané se můžou jmenovat ZAPPA
Co ponožky, ale i barevná kuličková pera!!!
http://reklamni-predmety.media2000.cz/zappa-kulickove-pero-modra-p-5953.html
(701.42kB)
Zappa v krokusech jak je vypěstoval Zdenda Meluzín.
Svébytnou a zcela mimořádnou věcí, která přinášela spoustě lidí zajímavé a erudované svědectví o dění na rockové scéně za "železnou oponou", byly poslechové pořady, bez kterých si nedovedeme představit klubové dění 60tých až 80tých let. V nich se také objevovaly nahrávky a zprávy o Zappovi. Věrozvěstem byl určitě Jirka Černý se svými ANTIDISKOTÉKAMI. Na řadě dalších míst po celé republice se však jednotlivci, nebo skupinky lidí snažili o totéž.(Brněnské divadlo hudby, KIX Jiřího Kopeckého Prostějov, brněnský Horizont, Jirka Frišauf Brno, Josef Vlček z Jazzové sekce Praha, Martin Skřivan z Prahy, V.Coubal & M.Sojka Praha, Jirka Pouba Plzeň, David Pytlík z Prahy/dnes ve vedení fan klubu Jethro Tull.....) Dokonce došlo ke dvou celostátním přehlídkám poslechových pořadů, které uspořádali v Esencu na Křenové v Brně členové dvou tam působících skupin (1.Petr Tejkal, Bohouš Jůza, Jarek Kobylinský, Radek Rašovský, Lukáš Hvězda. 2.Pavel Grégr, Zina & Petr Wernerovi). Pokud máte nějaké zde zatím nepublikované programy rádi je přiložíme.
ZAPPA NA PLÁTNĚ NAŠICH KIN.....
??.říjen 1978 byl v Brněnském filmovém klubu promítnut film MEDIUM COOL

27.března 2006 byly v rámci doprovodného programu putovní výstavy PAPEŽ KOUŘIL TRÁVU promítnuty (v přednáškovém sále Uměleckoprůmyslového muzea NG, na Husové ul.14, Brno) filmy HEAD (s The Monkeys)
a 15.května 2006 200 MOTELS.
 
Prohlášení o Cookies