Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 

NAŠE PRODUKTY

Od počátků klubu jsme začali vydávat nejen fanzín ZAPPOSTROPHE, ale i řadu MC, CD a DVD, s unikátními nahrávkami, nebo koncerty. Oblíbenou věcí se staly hrnečky a kalendáře ve formátu A3.

ČASOPISY, CD, DVD, ČEPICE a HRNÍČKY je stále možno objednat na fanclubzappa.brno@post.cz , TRIČKA při vydávání nových, nebo při dotiscích. O všech těchto věcech a dalších nových produktech budete vždy informováni v NOVINKÁCH.

Díky vzrůstajícímu zájmu o vše okolo Mistra a snadnější dostupnost materiálů a nahrávek z jeho koncertů vznikla klubová značla MOTYČKOVY KAZETKY. Zašali jsme vydávat první věci na hudeních kazetách. První kazeta vyšla v roce 1987 poslední 1998.
Bylo jen otázkou času, kdy ze stárnoucího média přejdeme na nové tedy kompaktní disky. To nám také otevřelo cestu ke spoustě materiálů získávané výměnou s kamarády z celého světa. Celou dobu jsme dbali o vydávání co nejkvalitnějších nahrávek Mistrových koncertů, kvalitní obaly, bohaté booklety a potisk CD.
Prezentaci výrobků, firem a klubů slouží trička. Samozřejmě jsme ani my nemohli opomenout tento fenomén a díky ním jsme se velice brzy proslavili po celém světě a hlavně na zájezdech na Zappanale. Stále se snažíme o unikátnost a nenapodobitelnost.
 
Prohlášení o Cookies